Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Pridaj aj ty článok o svojej motorke!

Hodnotenie: (22 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (37)  [Verzia pre tlač] Tlač

V Haliči bolo O p... alebo PO p...!

 Zdieľať

Pridané: 31.05.2012 Autor: jozo13
Čitatelia: 8630 [Mototuristika - Stredné Slovensko - Moto-akcia]

Túto dilemu nechám nech posúdia tí čo tam boli. Siedma Haličská Motorkáreň bola čo do návštevnosti a počtu motoriek najmasívnejšia. Do Haliče ,ktorá má 1600 obyvateľov si prišlo cca 2500 návštevníkov pozrieť vyše 800 motoriek. Bolo čo pozerať.

Fotografie si môžete pozrieť v tomto článku. Tohto ročná Motorkáreň prekvapila aj mňa. Disciplinovanosťou zúčastnených motorkárov. Aj keď boli „premúdrelé hlavy“ všetci nakoniec zaparkovali tam, kam ich organizátori poslali. Ale poďme pekne po poriadku.

Fotoreport z Akcie:

27.05.2012 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 10997 [Mototuristika - Stredné Slovensko - Moto-akcia]

-

Fotoreport: 7. Haličská motorkáreň 2012

Už siedmy ročník stretnutia nových aj starých motoriek, stretnutia motorkárov v uliciach Haliče, kde sa stretávajú motorky bez rozdielu farby, typu, značky a veku. Ak ste tam chýbali prinášame vám aspoň foto-report.

 

 Veterány
Veterány

Piatok večer. Každý rok robíme také malé občerstvenie pre našich skalných priateľov. Jednoznačne je to najmä keksova partia. Tohto roku bolo málo 5 pekáčov pečeného mäsa, 5 terín jágereku a 5 l malinovice. Bonusom celej akcie bol Prepílený Obor, ktorého slušné správanie bolo vzorom pre všetkých zúčastnených motorkárov. Dával si pozor, lebo po skúsenostiach z vlani na Motorkárne, keď provokoval každého, skončil zakvačený na vešiaku. Tohto roku získal titul „slušný triezvy opaľovač mladých motorkárok“. (teda dával návrhy aj kuchárkam, ale tie ako slušné vdovy ho odmietli)

 Svätý obor
Svätý obor

 Piatková večera
Piatková večera

O 09:00 ráno nebol v Haliči ani chlp z motorky, partia z piatku dospávala, ale kopec stánkárov sa už pripravoval. Po desiatej hodine sa to však rozbehlo. Hlavná ulica sa plnila a plnila, veteránov pri kostole pribúdalo a tak okolo 13:00 praskala Halič vo švíkoch. Prebiehal aj sprievodný program, deti kreslili kriedami motorky, na pódiu prebiehali súťaže, rozdávali sme sponzorské darčeky (kto sa hanbil utrel gamby) Spestrením programu boli aj Janka, Lucia, Monika ,Adam a Roman účastníci TV Show Farma.

 Nájdi 300 rozdielov
Nájdi 300 rozdielov

O 14 00 sme vyrazili na spanilú jazdu do Lučenca, kde nám na námestí, pripravila pani primátorka a viceprimátor naozaj príjemné privítanie. Mal som dobrý pocit. Cestou naspäť do Haliče absolvovali výkonnejšie motorky ešte druhú jazdu po prekrásnej prírode nášho regiónu a o 16:00 sme žrebovali hlavnú cenu CBF 125 a dva úchvatné hliníkové kufre od momula (vyrobí ich aj pre vás kliknite mu na profil) Halič je známa svojou poctivou voľbou víťaza a na to sme hrdí. Patrične to ocenil aj víťaz CBF ky z Detvy, ktorý skoro zinfarktoval. Kufre vyhrala nemotorkárka,ktorá ich s veľkým ziskom určite predá. Momul ich vyrába totiž za cenu, ktorá je podľa môjho názoru „ÚBOHÁ„

Večer spravili fantastickú atmosféru dve kapely, Doctor Rock (chlapci doktori Vlado primár, Ctibor riaditeľ záchranky, Milan primár) a Rotor 25 (kapela z Lučenca hrajú už spolu 27 rokov), ktorí sa neskôr spojili do jednej zostavy a do polnoci hrali ako by ich jedna mater mala...

Haličská Motorkáreň je zraz ľudí, ktorí majú radi pohodu a pokoj, sme svojím spôsobom vysoko špecifický, prístupom k Vám motorkárom. Nechceme na Vás zarobiť a nechceme vás zdierať. Chceme aby ste sa v Haliči cítili príjemne. Na záver len toľko, V DISKUSII VÁM ODPOVIEM AJ NA TO, PREČO DOSTAL DILINO ZAUCHO.

 Niekto si myslí ,že sme to zvládli s prstom nose, opak je pravdou aj dva prsty boli málo...
Niekto si myslí ,že sme to zvládli s prstom nose, opak je pravdou aj dva prsty boli málo...

Pridané: 31.05.2012 Autor: jozo13 Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (22 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (37)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Harley-Davidson

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2024 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 182819 | Včera: 201300