Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Hodnotenie: (19 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (31)  [Verzia pre tlač] Tlač

Škandál(y) na III. Haličskej Motorkárni

 Zdieľať

Pridané: 15.05.2008 Autor: jozo13
Čitatelia: 12047 [Mototuristika - Stredné Slovensko - Moto-akcia]

Je mi nesmierne ľúto, že sa to stalo, ale jednoducho tak sa to asi malo stať. Najprv vám ale priblížim priebeh celej akcie, aby ste pochopili súvislosti.

Je piatok 9. 5. 2008 večer a do Haliče prichádzajú prví účastníci (kľudne ich môžem nazvať priatelia). Večer si zagrilujeme a kekso s výzorom teenegerského apača v ťažkých filozofických úvahách bravúrne kontroval nepolicajtom.

 Halič
Halič

Trochu neférovo pritom na uvoľnenie mysle používal hruškovicu. Keďže nepoužíval chladenie, z jemu blízkeho zdroja sme sa dozvedeli, že sa mu búdka tak zapiekla, že na druhý deň vypustil motojazdu, čím spôsobil prvý škandál. Nemal kto voziť jeho deti. O zhruba dve hodiny prichádza k ďalšiemu škandálu - jozo13 (ktorého vadim správne zaradil), hrubým spôsobom uráža speváka z kapely, ktorá na druhý deň vystupuje. Osočuje ho, že nemá motorku. Privádza tak frontmena kapely k slzám, v ktorých odchádza, spí a aj vystupuje na druhý deň.

10. 5. 2008 sa organizátori nadájali, že čierny piatok skončil. Opak je pravdou. Od deviatej do jednej hodiny popoludní, kedy prebiehala prezentácia a ľudia si mohli pozrieť motorky z celého sveta (organizátori do sveta bez dovolenia škandalózne zaradili jedného Nemca, Čechov, Moravákov a Maďarov) nie je už žiadne voľné miesto pre motorky na asfalte a organizátori škandalózne povolili parkovať na tráve. Škandalózne je aj to, že ako jediní v Európe spájame veterány s novými motorkami.

Po obede, ktorý nikto nedojedol, muselo 156 účastníkov počas štartovania škandalózne robiť drepy, aby vypustili nechutné plyny z odporného jelenieho perkeltu, ktoré mohli vážne ohroziť ich jazdné schopnosti a aj príjemný vzduch zo 175 veteránov. Jedinou výnimkou bez škandálov bola jazda Halič - Lučenec - Halič. Pod vedením policajnej motohliadky. A riťpalovu, spomenul som si, boli škandály. Škandalóznemu dvojkilometrovému pelotónu 175 veteránov a 296 nových motoriek sa museli vyhýbať jednoduchí, poctiví ľudia v plechovkách. Dokonca skupinka siedmich pracovitých Rómov v zelenom žiguli bola policajtmi škandalózne vytlačená do jarku.

 V Lučenci
V Lučenci

Po tejto oficiálnej jazde organizátori pod hrozbou vypúšťania vzduchu z pneumatík škandalózne prinútili slabých jedincov na rýchlejšiu jazdu, síce po prekrásnom okolí Haliče, ale predsa prinútili. Po návrate nasledoval škandalózny program. Vystúpenie známeho tublatankového gitaristu a jeho exibícia na štvorkolke mali očividný úspech, ale kľudne sa mohlo skončiť škandalóznym pádom na hubu. Nasledovalo škandalózne vystúpenie pána Peter Fischera, inak priateľa známeho speváka, herca, rodáka zo sanitky, BM. Tento intelektuálne sa tváriaci tvorca internetového portálu absolútne nepoznal svojich ľudí a ešte sa aj nehanbil priznať to. To, čo na námestí predvádzali škandalózni jogurťáci nemá so zdravým rozumom nič spoločné. Prijali škandalóznu výzvu a za peniaze si škandalózne zgumovali pneumatiky. Čerešničkou na nechutnej torte bola škandalózne zmanipulovaná tombola. Hlavnú cenu motorku vyhral brat spolumoderátorky, ktorá mala navyše škandalózne hriešne telo. Moderátora radšej nehodnotím, lebo má škandalózny vplyv na starostu a nechcem mať problémy.

Večer pokračoval v nastúpenom trende. Večerná grilovačka bola zdĺhavá a fšedci hovadsky hladní. Dievčatá, ktoré sa na nej zúčastnili, pôsobili nekresťanským dojmom. Jedla bolo odporne veľa, takže opäť museli účastníci drepovať. Najlepší slovenský glosátor vadim musel jesť a spať v neľudských podmienkach s nadľudským sebazapretím a známa mediálna postavička Prepílený Obor chcela postupne dostať do postele škandalóznym spôsobom (rozprával vtipy) všetky nekresťanské účastníčky, rátajúc do toho aj kuchárky a nevynímajúc moju manželku.

Táto škandalózna akcia mala dohru ráno, kedy po raňajkách bez pozdravu odchádzali účastníci, ktorým v noci niekto pokradol slipy, trenírky a vadimovi aj ústny deodorant, v dôsledku čoho nenatankoval a od Zlatých Moraviec, kde bol na návšteve u priateľa, tlačil motorku až do Bratislavy, lebo pumpári na benzíke nerozumeli jeho gestikulácii.

Naozaj mi je nesmierne ľúto, že akcia, ktorú motoveteráni.sk pripravujú niekoľko mesiacov, skončila takto neslávne a škandalózne. Na rok sa na nej zúčastní len sedem rómov zo žiguláku. Kamoši policajti im to namiesto zobratia vodičáku škandalózne dali ako trest. Je mi do plaču a idem Jozefa A. potešiť, že to zase bolo o ničom.

P.S.: Som hlboko presvedčený, že nám škandály pomohli a vy ste si to prečítali.

Pridané: 15.05.2008 Autor: jozo13 Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (19 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (31)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2022 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 63858 | Včera: 204162