Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

incheba-2020-std

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Šesťdňová 2009 - 5. deň - Slovakia junior trophy team na 10.mieste

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 17.10.2009 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 5390 [Šport - Šesťdňová]

Dnes sa v dejisku 84.ročníka medzinárodnej šesťdňovej motocyklovej súťaže odjazdil 5. súťažný deň. Slovenský juniroský trophy team je v priebežnom poradí na 10.mieste.

Seriál článkov - Šesťdňová 2009:

Dnes sa im síce podarilo, dostali pred tím ČR, ktorý bol po štyroch dňoch pred nimi, avšak tím Argentíny sa dnešným vynikajúcim výkonom posunul na 9 .priečku a tak naša štvorica Kapajčík, Hostinský, Giertl a Ševela zostáva pred záverečným motokrosovým šiestym dňom na 10. mieste. Pevne veríme, že sa chlapcom podarí zajtra dotiahnúť na Argentínu, ktorá má náskok len 4 sekundy.

"Chlapci majú toho po piatich dňoch dosť. Je vidieť, že šesťdňová je niečo iné ako dvojdňové ME alebo MS. Je cítiť únava celého tela a hlavne v tak horúcich a prašných podmienkach, ale zajtra sa budeme snažiť zabojovať a posunúť sa vyššie." povedal telefonicky managér tímu Jaroslav Katriňák.

 Juniorka
Juniorka

V svetovej súťaži klubových teamov došlo tiež k zmene. naďalej suverénne vedie český Haruda Team Rac Sedlčany v zložení Kadleček, Žerava, Čadek, ale na druhé miesto postúpil ďalší český tím Motoklub Jiřetín-nejlepvnejsipneu.cz, ktorý štartuje v zložení: Vít Kuklík, Zaremba, Kučírek. Na tretie miesto sa dostal Team Ostra junior zo Švédska. Slovenské tímy Magic Liptov Slovakia team a Haviar KTM team Slovakia sa po reštarte dvojice jazdcov -Svitko a Dozsa v druhom dni nevzdali a svojimi výkonmi sa každý deň posúvajú vyššie a vyššie.

 Magic Liptov team
Magic Liptov team

Po 5. dni je Magic Liptov Slovakia team (Novosád, Králik, Dozsa) na 22. mieste a v tesnom závese na 23. mieste je Haviar KTM tem Slovakia (Svitko, Bohuslav, Haviar). Tretí slovenský tím Fly racing Slovakia team v zložení Vozák, Zaťko, Šipikal je po piatom dni na 41. mieste z 91 štartujúcich tímov.

 Haviar KTM team
Haviar KTM team

Priebežné poradie po 5.dni:

Svetová trofej národov: 1. Francúzsko, 2.Taliansko, 3.Austrália, 4. Fínsko, 5. Portugalsko, 6. Švédsko, 7.USa, 8. Veľká Británia, 9. Holandsko, 10.Poľsko, 11. Nemecko, 12. Švajčiarsko, 13. Mexiko, 14.Belgicko, 15.Kanada, 16.Španielsko

Svetová juniorská trofej: 1. Španielsko, 2.Francúzsko, 3.USA, 4. Taliansko, 5. Švédsko, 6. Portugalsko, 7. Austrália, 8. nemecko, 9. Argentína, 10. Slovensko, 11. ČR, 12. Mexiko, 13. Veľká Británia, 14.Belgicko, 15.Fínsko

Svetová súťaž ženských trophy tímov: 1. Francúzsko, 2. Švédsko, 3. Austrália, 4. USA, 5. Fínsko

Zdroj: SMF

 Fly racing team Slovakia
Fly racing team Slovakia

 piesok a piesok
piesok a piesok

Pridané: 17.10.2009 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Seriál článkov - Šesťdňová 2009:

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Adamoto KTM

incheba-2020-side

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2020 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 11128 | Včera: 149375