Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Yamaha demo TOUR 2024

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (50)  [Verzia pre tlač] Tlač

Podporná kampaň FIM #RidersAtHome. Zapojte sa aj Vy!

 Zdieľať

Pridané: 16.04.2020 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2540 [Šport - Ostatné]

Medzinárodná motocyklová federácia FIM chce i v súčasnej zložitej situácii vzdelávať a informovať jazdcov na celom svete, ako sa správať správnym a zodpovedným spôsobom a tým bojovať proti koronavírusovému ochoreniu COVID-19.

Tým, že sa FIM snaží osloviť širokú motocyklovú rodinu FIM, usiluje sa o podporu miestnych orgánov jednotlivých krajín sveta pri zavádzaní rôznych opatrení. S týmto cieľom FIM spustila kampaň, ktorá má podporovať motocyklistov, aby zostali doma - #RidersAtHome.

Podporná kampaň FIM #RidersAtHome. Zapojte sa aj Vy!
Podporná kampaň FIM #RidersAtHome. Zapojte sa aj Vy!

Cieľom kampane je nechať motocykle doma/v garáži a snažiť sa ich nepoužívať, dokonca ani v krajinách, kde je to zatiaľ stále povolené, aby sa predišlo akémukoľvek riziku a prípadným nehodám, zraneniam, ktoré by mohli ešte viac zaťažiť systém zdravotnej starostlivosti, ktorý je už aj tak pod veľkým tlakom.

Uvedená kampaň FIM používa jednak svoju platformu "We, The Riders" na sociálnych sieťach a taktiež FIM v súčasnej dobe vyzýva jazdcov, amatérskych aj profesionálnych, ale aj organizátorov, promotérov, partnerov a médiá zo všetkých disciplín a zo všetkých krajín, aby nahrali svoje vlastné videozáznamy, ktoré môžu zdieľať na sociálnych sieťach, aby pomohli šíriť a posilňovať túto dôležitú kampaň.

Na základe toho žiadame i našich jazdcov, aby takéto videá zasielali na sekretariát SMF, alebo priamo na FIM (marketingovému a kominukačnému riaditeľovi FIM) na adresu fabio.muner@fim.ch. Prípadne ich môžu nahrať do skupiny SMF na FB, alebo do skupiny FIM www.facebook.com/wetheriderswtr/ na Facebooku. FIM následné zverejní videá na svojich sociálnych kanáloch, kde bude označený autor, ktorému zverejnené bude oznámené a ten to bude môcť taktiež zdieľať ďalej.

Viac videí TU

Pridané: 16.04.2020 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (50)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

aprilia-day-05-06-2024

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2024 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 152207 | Včera: 171182