Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Motozem,sk

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Majstri SMF 2014 dekorovaní v Púchove

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 10.12.2014 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 3060 [Šport - Ostatné]

Nové divadlo v Púchove sa na mikulášsky piatok 5.12.2014 stalo dejiskom dekorovania majstrov motocyklového športu 2014. Na tzv. „Večeri majstrov SMF“ boli tento rok dekorovaní len víťazi jednotlivých majstrovských kategórií a tried a to vzhľadom k ich narastajúcemu počtu.

Majstri SMF 2014 dekorovaní v Púchove

Večer majstrov„ je každoročne stretnutím nielen najlepších športovcov jednotlivých disciplín SMF, ale i stretnutím priaznivcov motocyklového športu, mechanikov, funkcionárov, zástupcov priemyslu partnerských organizácii a v neposlednom rade zástupcov médií.

Nebolo to inak ani tento krát. Pozvanie na slávnostné ukončenie tohtoročnej motocyklovej sezóny prijali okrem dekorovaných jazdcov i zástupcovia partnerov, ktorí v sezóne 2014 pomáhali zabezpečiť motocyklovú sezónu a taktiež zástupcovia médií na čele s RTVS, ktorej reportáž z podujatia bola odvysielaná v nedeľňajšom športovom spravodajstve a následne bude „Večer majstrov SMF 2014“ predstavený i v relácii športové ozveny.

Majstri SMF 2014 dekorovaní v Púchove

Okrem víťazov sezóny 2014 SMF ocenila i významné úspechy jazdcov v zahraničí. V rámci tohto ocenenia ďakovnú plaketu SMF dostali:

Popri športovcoch SMF nezabudla ani na svojich členov, ktorí v roku 2014 oslávili svoje životné jubileum a ktorým taktiež patrí poďakovanie za rozvoj motocyklového športu na Slovensku.

Jozef Loj, dlhoročný organizátor motokrosu v Šenkviciach, otec nášho bývalého úspešného motokrosového jazdca, v roku 2014 oslávil 60 rokov.
Ľuboš Gréč, majiteľ spoločnosti Ducati Slovakia a tímu SK Energy team, aktívny jazdec a organizátor podujatí vintage, v roku 2014 oslávil 60 rokov.
Ľuboš Nemčovič, bývalý úspešný motokrosár, dlhoročný organizátor motocyklových podujatí ako napríklad motokrosových v Šenkviciach, teraz scootrov a minimota, so spoločnosťou Motosport Agency je promotér MM SR scootrov a minimota, v roku 2014 oslávil 50 rokov.
Ján Hrehor, úspešný reprezentant SR v motokrose a hlavne v endure, mnohonásobný účastník ISDE, reprezentoval SR v južnej i v severnej Amerike, bývalý člen ŠK endura a rely, vykonával a pevne veríme, že naďalej bude vykonávať i manažérsku funkciu, v roku 2014 oslávil 50 rokov.
Plaketu za rozvoj a podporu motocyklového športu na Večeri majstrov SMF dostal aj MUDr. Štefan Petriščák, zakladateľ lekárskeho výboru SMF a dlhoročný člen lekárskeho výboru FIM, ktorý z pracovných dôvodov tento rok ukončil svoje účinkovanie v uvedených funkciách a taktiež spoločnosť
Slovakia Racing s.r.o. na čele s Petrom Šurinom, úspešným promotérom MM SR CPM a od roku 2014 i promotérom majstrovstiev Alpe Adria.

Majstri SMF 2014 dekorovaní v Púchove

SMF na Večeri majstrov ocenila i významné motocyklové osobnosti regiónu Púchov, a to Štefana Rosinu (niekoľkonásobný riaditeľ majstrovstiev SR v motokrose konaných v Púchove, ako generálny riaditeľ spoločnosti Matador dlhé roky podporoval motocyklové dianie v regióne Považská Bystrica a Púchov), Štefana Gášeka (začínal ako jazdec a funkcionár bývalého Zväzarmu, bol úspešným organizátorom motocyklových, najmä enduro a trialových podujatí v púchovskej doline a v súčasnosti aktívne spolupracuje so SMF na mapovaní histórie motocyklového športu na Slovensku) a Jozefa Počarovského (motokrosový a enduro jazdec, bývalý továrenský jazdec Považských strojární, vedúci strediska vrcholového športu vo Sverepci, úspešný manažér Počaro tímu, s ktorým získal nejeden úspech – prvenstvo v klubovej súťaži na ISDE v USA, v súčasnosti blízky spolupracovník SMF).

Zdroj: SMF

Pridané: 10.12.2014 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Suzuki V-strom 1050 2020

Adamoto Flash

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2020 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 76872 | Včera: 241029