Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Motoshop Žubor požičovňa

Motoride Klub - Profil člena - bubo008

Login: bubo008 Offline

Ikona

Meno: Utajené
Môj štýl: Turista - spoznávam svet na dvoch kolesách...
Skúsenosti: Jazdím pre relax, jazdím 29 rokov, ročne najazdím v priemere 10000 kilometrov
Motorka: Suzuki VS 1400 GLP Intruder 1996
Mesto: Banská Bystrica (Slovensko)
Darca krvi: Darca Krvi daroval som krv 10 krát.
Čas registrácie: 13.08.2006 14:42
Posledne prihlásený: 03.03.2020 20:27

Ďalšie motorky:

Motorka:
BMW R 1150 GS 2002
Suzuki VS 1400 GLP Intruder 1996

Niečo o sebe:

Postavou som bol kus hovada, riadny bulo, prasopes, taký "MAFIA FRIENDLY" typ. Vážil som 99 kg a keď som sa nažral, bol som Mr. Cent. Keď som sa však následne vysral, bol som znovu Docent. Zjedol som všetko, okrem mlieka, ktoré bolo na slnku viac ako týždeň, psieho guláša z Letanoviec a čokolády Milka.

Živím sa podnikaním, ale moc mi to nejde, lebo som už 3x skrachoval. Sám neviem robiť nič, tak som musel zamestnať ľudí, čo niečo vedia. Odvtedy už mám na benzín a keď k tomu prirátam aj podporu, tak si žijem slušne. Za svoj životný vrcholový okamih považujem rozbitie okna riadne nasniakaným pľuvancom. Bol som šťastne ženatý a teraz som šťastne rozvedený. Mám veľmi rád moje dve dievky. A ešte mrte ľúbim svoju frajerku, ktorá je podobne strelená ako ja.

Svoju motorku mám rád. Keby Boh jazdil na motorke, tiež si kúpi 14-tku Introša. Keď ju naštartujem minimálne tri deti sa rozplačú, jeden dôchodca dostane infarkt a rozbije sa najbližší výklad. Ide s nej strach, minule som sa sám zľakol. Na plašenie drzých cyklistov som si na ňu namontoval trúbu z kamióna. Teraz som kúpil cestovný enduro autobus, ktorého volám Dolfi, lebo je to Nemec.

Okrem motorkovania aj rád lietam v oblakoch a aby mi to šlo ľahšie, z podpory a z brigád som si našetril na vlastné aero. Sem tam z lietadla aj vyskočím a dúfam, že mi to raz dovolia aj bez toho sprostého ruksaku na chrbte. Tento šport sa volá SKI DYING, alebo tak nejak... Aktívne sa venujem športom ako aerobik, joga, gymnastika, som čestným predsedom miestneho spolku aquabella. Mojimi ďalšími koníčkami sú domáce práce, háčkovanie, vyšívanie, šitie, práce v záhrade, tancovanie, varenie a telenovely.

Telku nepozerám, lebo po správach mávam nočné mory. A ani telenovely už nie sú to čo bývali. Veľmi rád si čítam, najmä náboženskú literatúru. Na hajzli rád čítam návody na použitie WC prípravkov. Som sa celkom slušne naučil z toho po poľsky, čiže do zoznamu zahŕňam aj cudzojazyčnú literatúru. Okrem polštiny ovládam aj lapončinu so sobím dialektom a jazyk kmeňa VYHULOV. Tož umím i brněnský hantec, vole.

Mám rád country, rock a africké spirituály. Zásadne počúvam hudbu, ktorá vznikla pred mojim narodením. Z toho vyplýva, že po mojom narodení už nič poriadne svetlo sveta neuzrelo. Minule som nasral miestnych hip-hop boyzz, keď som im v bare z džúboksu pustil 20 dychoviek za sebou. Veľmi rád spievam. A čím viac mám vypité, tým spievam krajšie.

K alkoholu mám veľmi priateľský, pozitívny, povedal by som, že až vrúcny vzťah. Je to síce nepriateľ ľudstva, ale Ján Žiška (buď že mu zem ľahká) povedal: Nepřítele se nelekejme a na množství nehleďme." Veľakrát si hovorím, že už piť nemôžem, nevládzem, ale keďže mám pevnú vôľu, vždy sa prekonám a dám ešte za jedon. Na drogy však čas nemám, lebo som furt na tabletkách. A ani si to už nemám kam pichať. Keď vymyslia menej humusný spôsob podávania, rád sa k nim znovu vrátim. Nefajčím, ale mám veľmi rád fajčiarky. Dobrá tráva nie je nikdy zlá.

Na záver zopár veršov:
Čoper reve,
vietor fičí,
moja ruka
v tvojej ruke.

Som aj na ksichtovej knižke: www.facebook.com/milan.b.paprcka

Štatistika

Cestopisy:

Zobrazujem články 1 až 15 z cekového počtu: 5.

19.02.2016 - bubo008 Čitatelia: 17152 Strany: 4 [Mototuristika - Európa - Cestopis]

-

Severní vítr je krutý

Sever ma veľmi lákal a na túto dovolenku som sa nesmierne tešil. Nielen preto, lebo sme sa chceli dostať na najsevernejší bod Európy, ale hlavne preto, že nebudem cestovať sám. Pred rokom som spoznal dievča mojich snov. Do voza aj do koča.

 

30.01.2015 - bubo008 Čitatelia: 24858 Strany: 4 [Mototuristika - Európa - Cestopis]

-

Ukrajinské rakety

Na jar, na výstave v Inchebe som sa stretol s Arnoldom, spolupútnikom minuloročného tripu a ten mi vraví: „Vieš, že v Bielorusku je z 10-tich báb 11 krásnych?“ No tak to som naozaj nevedel. Po tejto skvelej informácii som skontaktoval Miša a Rasťa, aby som im to povedal a načrtol tento plán:

 

20.12.2013 - bubo008 Čitatelia: 28666 Strany: 3 [Mototuristika - Ázia - Cestopis]

-

Do Ázie! Na Aziatky!

Na úvod chcem upozorniť, že tento cestopis som písal, ako mi péro narástlo. Obsahuje sprosté slová, oplzlosti, opisuje rôzne nehanebnosti a dáva zlý príklad deťom, takže by ho nemal nikto čítať. Je trochu dlhší, ale nedalo sa mi do menšieho priestoru vtesnať tú hŕbu vtákovín, čo sme na ceste do Ázie porobili a zažili.

 

05.12.2012 - bubo008 Čitatelia: 19396 Strany: 2 [Mototuristika - Európa - Cestopis]

-

Rumunský poriadok, Grécka pracovitosť a Kosovský blahobyt

Grécko koncom augusta. Tak znela moja výzva na Motoride, ktorou som lákal záujemcov o túto obľúbenú destináciu. Potreboval som spoločnosť. Môj stály parťák, švagor Maťo, si totiž v detskom tábore, nad ránom, odfaklil z prsta pri krájaní slaninky a nemohol viac stláčať spojku.

 

18.12.2009 - bubo008 Čitatelia: 14728 Strany: 2 [Mototuristika - Európa - Cestopis]

-

Routes des Grandes Alpes 2009

Milujem dovolenky, kde veci robím inak ako po zvyšok roka. Spať na zemi, variť si na ohni, len sa tak túlať a neotravovať sa termínmi a nejakými cieľmi. Plán bol trochu hmlistý – nejako obísť okolo Álp, stihnúť to do 10 dní a použiť minimum diaľnic.

 

Zoznam členov

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2023 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 29520 | Včera: 235966