Upravené 1 krát. Naposledy upravil hrac (17.07.2008 23:34)

samozrejme ze idem za 7 hodin som tam..............dufam ze tam bude fajnowo.........zdar 8-)

20.07.2008 1:44

edott
 Edvenčr

Ikona

no dnes to teda moc zaujmave nebolo, vozili sa "do kolečka", púštali jeden druhého, proste žiadny poriadný boj.chápem že to boli tréningové jazdy ale aspon to mohli štartovat z roštu a nie to púštat z boxov po jednom jak ovce z ohrady, pre divákov dost nezaujmavé [zle] a ešte večší problém sa dostat na trat jak minulí rok aj ked chápem že z bespečnostou už bolo treba volačo urobit ale zas takto to oplotiť.....stánkov bolo dost, resp.málo divákov ale ako už býva zvykom u nás, zas nebolo kam odpadky hodiť [zle] atd. ale inak to bolo dobré, aj počasie,ale asi som preca mal íst v nedelu. a trat bola oračina [zle]
minulí rok bol lepší :-}

20.07.2008 7:51

edott a čo si čakal od tréningov? Že tam budú jazdci riskovať a zabíjať sa? Ak chceš vidieť boje tak poď dnes. Oplotenie a bezpečnosť je svetový štandard, to je na každých MS MX úplne normálna vec. Divák nemá čo pobehovať po trati. Divákov bolo málo opäť preto, že si si pomýlil deň. Trať oračina? Minulý rok som bol v Sverepci a trať bola pripravená na jednotku a tento rok má byť ešte lepšia. Nehodnoť, vopred.

20.07.2008 18:50

Pajdrlak Pepek
 Edvenčr

Ikona

Paraaada ludia parada to dnes bola. V zuboch mi skripe iba jedina vec ... a to su tie posr.ne stromy vsade okolo cez ktore nieje vidiet trat treba naozaj prejst kolom dokola celu trat aby ste nasli nejake miesto odkial je toho vidiet vela ... nechapem naco tam su tie 30 metrove stromy ja by som to vsetko porezal dolu ... aj ten les co je za tratou by som komplet vyrubal lebo chodit tesne okolo toho pletiva je tiez naprd ....
Ale super akcia nabuduce idem znovu [dobre] :-D

20.07.2008 22:01

hrac
 Edvenčr

Ikona

edott:

dnes by si čakal v rade na jedlo asi hodinu :-D [dobre] nenormálne vela ludí I-GRR

20.07.2008 22:41

edott
 Edvenčr

Ikona

kxbibo- šak som povedal, viem že to boli len tréningy, tak som to v podstate aj čakal. a ano trat bola dosť nezjazdná miestami, nehodnotím vopred ale "po" ale to asi na nedelu snat z tým bagrom upravili.
a k tej bezpečnosti, ano hovorím že bolo na čase, tiež nemám rád ked behaju všeci po trati jak husi preto to vnímam ako plus, ale ty vieš asi lepšie ako ja že na MS MX sa diváci dostanu aj do vnutra trate a maju možnost byť pri trati z oboch strán, samozrejme za ohradou,presnejšie mantinelom, ktorí lemuje trat. a diváci sa tam pohodlne dostanú cez nadchod alebo podchod nie jak u nás že musia behat cez trať. ale akciu hodnotím [dobre] :-) a pojdem samozrejme aj na rok ale minule bola tušim aj sobota zaujmavá nie len nedela
[dobre]

21.07.2008 19:21

rixo
 Motarďák

Ikona

Bol som v sobotu, videl som KATROŠA, inak na začiatku nič moc, ale potom sme išli tam jak sa vstupuje do depa jak je ciel/štart.Ako vždy aj teraz som bol nadchnutý dvoma vecami:KTM exc125 2t, ktorý pekne chodil, až ku koncu skoro zrazil usporiadateľa, ktorý stáli na trati!a hneď potom skoro padol,neviem či sa to môže, ale môže stáť usporidateľ na kopci? a tá druhá vec čo ma zaujala bola nová husqvarna 450 ´07, nádhera

22.07.2008 8:57

rixo: ta EXC125 bola kde? Lebo "asi" nepretekala.

23.07.2008 23:00