Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

motoride.sk :: Články | Videá | Tipy | Foto | Klub | Inzercia | Firmy | Fórum | Kalendár

Styx

Plnomocenstvo - Diskusné fórum - Off topic - Mimo tému

Obsahuje všetky diskusie ktoré priamo nesúvisia s motorkami.

Značky: Duplicita.

Téma má aktivované automatické mazanie diskusií, ktoré sú neaktívne viac ako 14 dní.

Pravidlá správania sa na diskusnom fóre motoride.sk

Pridaj novú diskusiuPlnomocenstvo - Diskusné fórum - Off topic - Mimo tému

OO Sleduj diskusiu Pridaj nový príspevok 
02.01.2018 10:45

Plnomocenstvo

hruso25
 Geriatrik 

Ikona

Na urbariate mi podhodili papier na podpis, akože to mala byť zmena podpisoveho vzoru, ale bolo plnomocenstvo v ktorom doslova darujem moje pozemky.Bol som uvedeny do omylu. Chcem sa opýtať, stači ak vypoveď plnej moci pošlem doporučene splnomocnitelovi, urbariatu a katastru, alebo to riešiť cez právnika a podať trestné oznámenie ?


02.01.2018 12:51

Re: Plnomocenstvo

egres2
 Bahniak 

Ikona

Okamžite Zrušenie plnej moci (predpokladám že absolútnej) na všetky inštitúcie. kde by mohla byť zneužitá a zároveň podať trestné oznámenie pre podozrenie z trestného činu podvodu v štádiu pokusu.


02.01.2018 20:20

Re: Plnomocenstvo

Bielyorol
 Čoprák 

Ikona

A je to! Kurva, na úradoch sa ojebáva najviac. Vyhodiť a odťať! :-((((((


02.01.2018 21:37

Re: Plnomocenstvo

hruso25
 Geriatrik 

Ikona

Takže, podaná (overený podpis na matrike) výpoveď plnej moci v plnom rozsahu. Vo výpovedi vypísané: týmto odvolávam v plnom rozsahu plnomocenstvo zo dňa 29.12.2017
ktorým som Vás ( meno, adresa, r.č.)
splnomocnil ako splnomocnenca na vykonanie právnych úkonov: pre zastupovanie vo všetkých záležitostiach a rokovaniach pred úradmi, orgánmi štátnej správy a miestnej samosprávy a ďalej vo všetkých prípadoch a rokovaniach s právnickými a fyzickými osobami, ďalej konať v mene pána Hruso25 , činiť všetky úkony vrátane podávania písomných návrhov a žiadostí, podávať i vzdávať sa riadnych a mimoriadnych opravných prostriedkov v rámci súdnych, správnych, či iných konaní, týkajúcich sa odplatného prevodu vlastnického práva resp. spoluvlastnického podielu na presne vymedzených nehnutelnostiach, (uvedených v dohode o plnomocenstve) v prospech nového subjektu – pozemkového spoločenstva s názvom: Urbariát, pozemkové spoločenstvo (obec), uzatvárať kúpnu zmluvu v prospech budúceho kupujucého, dojednať kúpnu cenu, podpísať kúpnu zmluvu v mene splnomocniteľa, ako aj príjimať doručené zásielky, určené do vlastných rúk, vrátane doručenia rozhodnutia o vklade do katastra nehnutelností a konať v mene splnomocniteľa pred štátnymi orgánmi Slovenskej republiky.
Výpoveď odoslaná do vlastných rúk " splnomocenstva" a urbariatu. Zhodou okolností dotyčný splnomocnenec je predseda urbariatu. Výpoveď osobne zanesená na kataster. Tam mi po kolektívnej diskusii a porade vysvetlili, že výpoveď nemajú ako a kde zapísať, ale že po úkonoch ktoré som vykonal sa nemám obávať. Dúfam, že to bude dobre. Ako pekne na mňa išli, povedali treba ísť zmeniť podpisový vzor vedľa do kancelárii a tam, tu mi to podpíšte a ono to bola matrika( za overenie nechceli ani kopejku) a tu podpíšte na tento roh ( prikrytého papiera) a ono to bolo to plnomocenstvo.Pri odchode mi dali do ruky papier a dovidenia ,večer prídem domov, pozriem na to a ono to som dal plnú moc a ani neviem komu. To nie ako dakedy prišli zlodeji do domu , teraz len stačí tu podpíšte a si bez bývania. Banda zlodejská.
Ešte zvažujem podanie trestného oznámenia, aby som bol krytí, ak by nedajbože na urbariijate niečo chceli vymyslieť.
Toho ročný Silvester bol pre mňa asi naj nervóznejši za posledných štyridsaťpäť rokov.
Ďakujem vám za pomoc a rady.Pridať príspevok môže len registrovaný používateľ, člen Motoride Klubu.


 
Get Adobe Flash player

Adamoto KTM

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2018 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 143266 | Včera: 196102