Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

motozem-02-2020-std

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (5)  [Verzia pre tlač] Tlač

Vyberte kráľa customov Harley-Davidson! Battle of the Kings 2016 štartuje

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 26.03.2016 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 3906 [Novinky - Súťaž]

THE BATTLE OF THE KINGS 2016 - 13 dealerských prestavieb z regiónu CEE – O víťazstvo bojujú aj Slováci

Dealerské prestavby motocykla H-D Iron 883 sú hotové a Harley-Davidson práve zahájil hlasovanie v 2. ročníku súťaže Battle of the Kings. To bude v prvom kole prebiehať od 15. marca do 18. apríla na špeciálnej stránke, kde laická verejnosť zvolí 5 najlepších customov. Z nich potom odborná verejnosť vyberie víťaza, čiže Kráľa Customov, ktorý bude vyhlásený 15. mája. V regióne strednej a východnej Európy vzniklo v 13 dealerstvách 13 customov, na ktorých dealeri H-D ukázali svoju zručnosť, nápad, kreativitu a umenie individualizácie. Do súťaže sa zapojili aj slovenskí dealeri. Obmedzený čas aj rozpočet prakticky neznamenal pre tvorcov takmer žiadne limity a tak je každá z prestavieb úplne originálna, jedinečná, má vlastný štýl a dokazuje, že v dealerstvách H-D pracujú skutoční majstri svojej profesie. Teraz už je všetko v rukách laickej i odbornej verejnosti, ktorá rozhodne.

Harley-Davidson Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava
Harley-Davidson Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava

Motocykel Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava už získal prvé ocenenie na tohtoročnej výstave Motocykel 2016. Umiestnil sa na 1. mieste v kategórii prestavieb H-D. „Je to klasický Café Racer, u ktorého sme kládli dôraz viac na obratnosť a rýchlosť, ktorú jazdec ocení pri presunoch na krátke vzdialenosti. Podarilo sa nám vytvoriť ideálneho spoločníka do mestskej premávky a víťazstvo na výstave nás samozrejme veľmi potešilo,“ priznáva Branislav Šimek z Harley-Davidson Bratislava.

Za všetkými novými modelmi Iron 883 sú dni a týždne driny, od prvotného hľadania inšpirácie, nápadov a návrhov, cez nákresy až po samotné úpravy v podobe klampiarskych, zváračských a lakovníckych prác. Na každej prestavbe je vidieť nasadenie, nápad aj zručnosť a takmer nekonečné množstvo individualizácií, ktoré Harley-Davidson dokáže ponúknuť prostredníctvom svojej dílerskej siete.

„V rámci 2. ročníka Battle of the Kings vznikli zaujímavé a veľmi inšpiratívne prestavby. Osobne som nič iné nečakal, pretože viem, že vo všetkých dealerstvách H-D pracujú ľudia s obrovskými skúsenosťami, ktorí denne upravujú motocykle svojim zákazníkom. Vďaka ich invencii, umu a citu pre detail dokážu každému majiteľovi H-D pomôcť vyjadriť jeho vlastný postoj a individualitu a práve to je jeden z kúskov mozaiky,“ hovorí Martin Heřmanský, Country Manager Harley-Davidson pre strednú a východnú Európu.

Harley-Davidson Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava
Harley-Davidson Sportster® XL883N Iron prestavaný v Harley-Davidson Bratislava

Princíp súťaže

Víťaz regionálneho kola Battle of the Kings bude známy 15. mája a následne postúpi do veľkého finále. To sa uskutoční o mesiac neskôr, 15. júna, na festivale Wheels & Waves vo francúzskom Biarritzu, kde rozhodne odborná verejnosť.

Pripomeňme, že 2. ročník Battle of the Kings vychádza z úspešnej minuloročnej súťaže, v ktorej sa celkovým víťazom stala prestavba H-D Praha, ktorá porazila viac ako 150 dealerstiev z celej Európy. V tomto roku sa „čistým plátnom“ pre prestavby stal jeden z najnovších modelov rady Dark Custom, Iron 883, ktorý môže byť skvelým štartovacím strojom pre mladších jazdcov, ženy alebo začiatočníkov. Či dokáže H-D Praha svoj úspech zopakovať aj tento rok a hlasy verejnosti ju opäť vynesú na trón Kráľa Customov, prípadne, či do boja zasiahne niektoré zo slovenských dealerstiev, sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch.

Hlasovať za svojho favorita v Battle of the Kings 2016 je možné na customkings.harley-davidson.com/cs_CZ/.

Pridané: 26.03.2016 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (5 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (5)  [Verzia pre tlač] Tlač

Body a Trasy v tomto článku:

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

incheba-2020-side

Adamoto Flash

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2020 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 259567 | Včera: 222914