Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Triumph

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Informácie k sezóne 2016: Fun Cup, Alpe Adria, Stock250 a IMRC

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 04.02.2016 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2243 [Šport - Cestné Motocykle]

Srdečne Vás vítame v novej sezóne podujatí Fun Cup, Alpe Adria, CEC Stock 250 a IMRC, kde sme pre Vás pripravili niekoľko významných noviniek.

Fun Cup: Informácie k sezóne 2016

Aj tentoraz sme pre Vás pripravili mnoho zaujímavého, počas podujatí si môžete kvalitne zajazdiť na bezpečnom okruhu, pričom v cene štartovného Vás čaká občerstvenie, transpondér, ešte viac zábavy, mimoriadne ceny pre najúspešnejších a nebudú chýbať ani krásne hostesky a možno aj preteky Endurance. Fun Cup sa bude v sezóne 2016 konať ako dvojdňové podujatia, v jednom prípade ako jednodňové. Samozrejme, nebude chýbať ani Slovakia Racing Academy.

V tomto čase s našimi partnermi pripravujeme zaujímavé odmeny pre najúspešnejších jazdcov, ktorí budú na stupňoch víťazov ocenení po každých pretekoch všetkých tried, teda A, B, C a D.

Navyše podľa najrýchlejších dosiahnutých časov dňa budú pohármi ocenené aj tri najrýchlejšie zástupkyne nežného pohlavia a podľa rovnakého kľúča budú na každom podujatí tiež pohármi ocenení aj motorkári s motocyklami špecifikácie Naked.

Informácie k sezóne 2016: Fun Cup, Alpe Adria, Stock250 a IMRC

ZADELENIE DO SKUPÍN

Súčasťou podujatia Fun Cup sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky (prípadne vytrvalostné preteky – endurance), na ktorých budú jazdci zadelení do nasledovných skupín:
A – 1000 – Rýchli
B – 600 – Rýchli
C – Open – Pokročilí
D – Open – Začiatočníci
Do skupín sú jazdci rozdelení na základe skúseností a rýchlosti, takže v každej skupine sa nachádzajú rovnocenní jazdci. Skupina A-B je určená pre rýchlych jazdcov so skúsenosťami na okruhu. V ďalších skupinách sú jazdci s menšími skúsenosťami a pomalším časom alebo jazdia na okruhu prvýkrát. V prípade zrýchlenia sa jazdec automaticky preraďuje do rýchlejšej skupiny.

KALENDÁR PODUJATÍ FUN CUP 2016
• 04. máj - Slovakia Ring
• 23.-24. máj - Slovakia Ring
• 08.-09. jún - Slovakia Ring
• 06.-07. júl - Slovakia Ring
• 01.-02. august - Slovakia Ring
• 05.-06. september - Slovakia Ring

ŠTARTOVNÉ

Aj tento rok budete mať možnosť využiť zvýhodnený predpredaj, ktorý končí vždy 14 dní pred začiatkom podujatia. V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte.

Štartovné:
Cena za 2-dňový Fun Cup: Predpredaj 190,-€ / Štandardná cena 220,-€
Cena za 1 deň Fun Cupu: Predpredaj 110,-€ / Štandardná cena 140,-€

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Vzorový časový harmonogram stiahnete tu:
1. deň: www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/CASAK-FUN-CUP-2016-1-den.pdf
2. deň: www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/CASAK-FUN-CUP-2016-2-den.pdf

Základné informácie k Alpe Adrii, Stock250 a IMRC 2016

Srdečne Vás vítame v novej pretekárskej sezóne seriálov Alpe Adria, CEC Stock 250 a IMRC, kde sme pre Vás pripravili niekoľko významných noviniek, s ktorými Vás chceme postupne oboznámiť.

Prvou výraznou zmenou je kalendár, ktorý tentoraz obsahuje 5 podujatí, na ktorých Vás bude aj naďalej čakať vždy dvoje pretekov, pričom sme vypustili podujatie v talianskej Adrii, ktoré boli pre mnohých z Vás finančne ťažko dostupné.

Informácie k sezóne 2016: Fun Cup, Alpe Adria, Stock250 a IMRC

Pripravili sme aj veľmi silnú medializáciu, čo znamená, že oproti 10-minútovým záznamom z vlaňajška, ktoré boli vysielané len na TV Sport5, bude tentoraz z každého podujatia vytvorený polhodinový televízny záznam, ktorý bude vzápätí vysielaný vo viac ako 10 európskych krajinách! Z posledného, septembrového podujatia na Slovakia Ringu plánujeme dokonca priamy televízny prenos z pretekov tried Supersport a Superbike.

Ďalšou novinkou je aj to, že do pretekov chceme prilákať viac žien, ktoré sú vždy ozdobou našich podujatí a vychádzame im v ústrety tým, že budú mať na našich majstrovských podujatiach 50-percentnú zľavu na štartovnom.

O tomto všetkom Vás budeme priebežne informovať, najprv Vám prinášame základné informácie k novej pretekárskej sezóne. Informácie zverejňujeme spolu pre všetky seriály, aby ste mohli porovnať a rozhodnúť sa, ktorý zo seriálov v roku 2016 absolvujete.

PRETEKÁRSKE SERIÁLY

ALPE ADRIA CHAMPIONSHIP

sa od roku 2016 otvára pre pretekárov z celej Európy, ktorí tak po prvý raz budú mať možnosť bojovať o body do tohto seriálu. Okrem celoeurópskeho hodnotenia bude však, tak ako aj doteraz, vyhodnocované poradie seriálu v rámci krajín alpsko-jadranského regiónu, ktorými sú Slovensko, Česko, Rakúsko, Maďarsko, Chorvátsko, Taliansko, Poľsko, Bulharsko, Slovinsko, Rumunsko, Švajčiarsko a San Maríno. Na konci sezóny budú teda dve vyhodnotenia, prvé celoeurópske, druhé z alpsko-jadranského regiónu.

Jazdci, ktorí budú chcieť bojovať o body do národných šampionátov, musia štartovať v seriáli Alpe Adria.

FIM EUROPE CENTRAL EUROPEAN STOCK 250cc 4 STROKE CUP je určený pretekárom vo vekovom rozmedzí 12-21 rokov a jej výhodou je ekonomickejšia dostupnosť ako u triedy Moto3. Pretekári budú štartovať na motocykloch so štvortaktným motorom. Preteky stredoeurópskeho pohára sa budú konať v rámci podujatí seriálu Alpe Adria Road Racing Championship. V rámci päťdielneho seriálu bude na jazdcov čakať vždy dvoje štartov, čo znamená, že body budú zbierať spolu v desiatich pretekoch.

IMRC - INTERNATIONAL MOTORCYCLE RACE CUP

Počas pretekárskej sezóny 2016 bude seriál IMRC sprievodným podujatím šampionátu Alpe Adria. IMRC je seriál pohárových pretekov v otvorených triedach -600 a +600, v rámci ktorých jazdci okrem hodnotenia IMRC bojujú aj o body do národných pohárových seriálov:
– Slovenský pohár
– Czech Open
– Puchar Polski Rookies
– prípadne iné Cupy
V ostatných troch sezónach bol seriál rozdelený na IMRC MMSR a IMRC Cup, pričom IMRC MMSR sa jazdilo, ako majstrovský seriál, v rámci pretekov Alpe Adrie a IMRC Cup, ako pohárový seriál, samostatne. Tohtoročný seriál IMRC sa bude konať ako doterajší IMRC Cup.

Samozrejme, už tradične pre Vás pripravujeme aj vecné a finančné odmeny za umiestnenie, o ktorých Vás budeme informovať hneď ako ich uzatvoríme po dohode s našimi partnermi.

Informácie k sezóne 2016: Fun Cup, Alpe Adria, Stock250 a IMRC

KALENDÁR PODUJATÍ

• 13.-15. máj Slovakia Ring AA/EC STK 250/IMRC
• 03.-05. jún Pannonia-ring AA/EC STK 250/IMRC
• 17.-19. jún Grobnik AA/EC STK 250 (bez IMRC)
• 15.-17. júl Most AA/EC STK 250/IMRC
• 23.-25. september Slovakia Ring AA/EC STK 250/IMRC

ŠTARTOVNÉ

Pre všetky tri seriály môžete využiť zvýhodnené predplatné na celú sezónu 2016, alebo sa prihlasovať pred každým podujatím.

ZVÝHODNENÉ PREDPLATNÉ NA CELÚ SEZÓNU:

Alpe Adria:
- 125SP/Moto3: 900,-€
- STK600, SSP, STK1000 a SBK: 1450,-€
CEC Stock 250: 900,-€
IMRC: 650,-€
Zvýhodnené predplatné je potrebné uhradiť v termíne od 10.02.2016 do 31.03.2016. V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte.

ŠTARTOVNÉ PRED KAŽDÝM PODUJATÍM:

Aj pri prihlasovaní na jednotlivé podujatia máte možnosť využiť zvýhodnený predpredaj, ktorý končí vždy 14 dní pred začiatkom podujatia. V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte.
Alpe Adria:
- 125SP/Moto3: Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
- STK600, SSP, STK1000 a SBK: Predpredaj: 320,-€ / Štandardná cena: 360,-€
CEC Stock 250: Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
IMRC: Predpredaj: 180,-€ / Štandardná cena: 230,-€ (Pre jazdcov IMRC je na mieste podujatia možnosť dokúpenia piatkových tréningov v cene 30,-€/1 tréning)

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Predstavujeme Vám predbežný časový harmonogram, ktorý je možné variovať, to čo je uvedené v tomto harmonograme je však nami garantované minimum jazdenia. Podstatnou novinkou je, že prvý oficiálny voľný tréning sa presúva zo soboty na piatok.
Predbežný časový harmonogram stiahnete na tomto odkaze: www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/TT_AAIMRC_2016_V1.pdf

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ďalšie dôležité informácie nájdete na našej stránke www.slovakiaracing.sk. Pripravujeme informácie týkajúce medializácie, ktorá dostáva od novej sezóny oveľa väčšie rozmery, oboznámime Vás o možnostiach rezervácie štartového čísla, prinesieme Vám Technické a Športové pravidlá, predstavíme nové logo seriálu Alpe Adria, a podobne. Neskôr Vás budeme informovať aj o finančných a vecných odmenách za umiestnenie.

Informácie k sezóne 2016: Fun Cup, Alpe Adria, Stock250 a IMRC

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

S pozdravom
Slovakia Racing Team

Pridané: 04.02.2016 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

cfmoto-side-05-2020

Suzuki V-strom 1050 2020

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2020 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 262829 | Včera: 204233