Pridaj aj ty cestopis!

Finále ME EMX85 v Matterley Basin - Pavol Repčák na 14.mieste

Pridané: 26.08.2013 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 2748 [Šport - Motocross]

Od štvrtka 22. augusta prebieha na motokrosovej trati Matterley Basin (Veľká Británia), najväčší motokrosový festival roka, kde štartujú jazdci všetkých svetových a takmer všetkých európskych šampionátov a pohárov.

V rámci podujatia sa išlo i finále ME v motokrosových nádejí tried EMX65 a EMX85.
V 85-tkách Slovensko reprezentoval Pavol Repčák (#622), ktorý po 12.mieste v prvej finálovej jazde a 20. mieste v druhom finále skončil v konečnom hodnotení tohtoročného kontinentálneho šampionátu EMX85 na 14.mieste.

Majstrom Európy EMX65 sa stal Raivo Dankers z Holandska, druhé miesto obsadil David Martinez Braceras zo Španielska a tretie Emil Weckmann z Fínska.

V 85-tkách si titul majstra v Matterley Basin vyjazdil Conrad Mewse, pred druhým Glenom Meierom z Dánska a tretím Gianlucom Facchettim z Talianska. Náš Pavol Repčák obsadil v ME 14.miesto.

Pavol Repčák

Kompletné výsledky jednotlivých tried motokrosového festivalu a priebežné poradie jednotlivých šampionátov si môžete pozrieť na stránke: www.motocrossmx1.com/reslists.aspx