Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Pridaj aj ty článok o svojej motorke!

Hodnotenie: (48 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (70)  [Verzia pre tlač] Tlač

Motoride.sk bude mať na výstave Motocykel 2007 svoj stánok!

 Zdieľať

Pridané: 23.03.2007 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 8819 [Novinky - Oznam]

A v ňom zaujímavé novinky, na ktoré sa určite oplatí prísť pozrieť.

Prvá novinka: cestopisná kniha a DVD z expedície Egypt 2006

Dlho očakávaný cestopis z Motoride expedition Egypt 2006 je konečne na svete. Vydali sme ho ako knihu, ktorá má 180 strán. V nej sú čiernobiele fotky a vyčerpávajúci popis každého dňa od odchodu až príchod na Slovensko. Knihu nám počas prvého dňa výstavy pokrstí Jaro Katriňák. Akciová cena platná len počas výstavy je 199 Sk - po jej skončení to bude 250 Sk.

 Obálka cestopisnej knihy
Obálka cestopisnej knihy

Ceper Studio Outdoor Movies

V spolupráci s Ceper Studio Outdoor Movies sme vyprodukovali aj DVD s približne 30-minútovým filmom a desiatkami fotiek z výpravy. Jeho cena je 99 Sk. Krátku ukážku si môžete pozrieť tu:


Druhá novinka: nový mesačník pre motorkárov

Áno, motoride bude odteraz aj na papieri! Predstavíme nulté číslo mesačníka s názvom Motoride Info, ktorý sa od klasických motočasopisov odlišuje určitými znakmi - bude mať formát A5 a bude zadarmo. To znamená, že z motopredajne alebo servisu si ho môžeš zobrať bez zaplatenia. Rovnako ho nájdeš na zrazoch a podobných motorkárskych akciách. Nulté číslo Motoride Info štartuje na 32 stranách s nákladom 5000 ks.

Cieľom tohto mesačníka bude dostať sa ešte bližšie k motorkárovi práve vtedy, keď je na motorke. Bude na dosah všade tam, kde motorkári chodia radi, takže aj na týchto miestach si budú môcť prečítať testy, predstavenia a ostatné rubriky z produkcie motoride.sk. Dôležitú a veľkú časť tvorí aj občianska inzercia.

 Titulka nového mesačníka Motoride Info
Titulka nového mesačníka Motoride Info

V tomto nultom čísle nájdeš celý avizovaný test nového Horneta, zaujímavý cestopis z Lýbie, opis nášho hrkotania na dakarských špeciáloch Jara Katriňáka a Iva Jakeša, šport, zopár zaujímavostí a nových rubrík. V neposlednom rade aj občiansku inzerciu.

Náš stánok má číslo 16A a stojí pri hlavnom schodisku v hale B1 (pri ploche Suzuki). Príď si novinky skontrolovať osobne a prehodiť s nami zopár slov, tešíme sa na teba!

Nezabudni!

Opakovanie je matkou múdrosti, tak len pripomínam, že výstava Motocykel 2007 začína vo štvrtok 29. 3. v bratislavskej Inchebe. Viac informácií o vstupnom, otváracích hodinách a príjazde nájdeš v tomto článku.

Pridané: 23.03.2007 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (48 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (70)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Harley-Davidson

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2024 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 251937 | Včera: 187641