Zobrazujem články 1 až 15 z cekového počtu: 27.

10.11.2015 - Beal Čitatelia: 9009 [Šport - MotoGP]

-

VR - Kolo po prejdení cieľom

Áno tento článok už vôbec nie je určený všetkým, silu má len pre tých, ktorí sa obliekajú do žltej. Na nete sa objavil onboard videozáznam z mašiny Rossiho po prejdení cieľom. Čo nám hovorí?

08.11.2015 - Beal Čitatelia: 5724 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Valencie - Zázraky sa nedejú - Lorenzo majstrom fachu 2015

Valentino sa pred pretekom vyjadril, že teraz to už neni len v jeho rukách. Úvaha sa potvrdila.

07.11.2015 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 3331 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - Kvalifikácia pred veľkým finále - VC Valencie 2015 - Lorenzo z pole-position

Jorge Lorenzo zaznamenal traťový rekord na jeho ceste k pole-position na VC Valencie pred Marquezom a Pedrosom. Rossimu sa až tak nedarilo v kvalifikácii dokonca spadol. V tomto prípade je to však jedno lebo aj tak bude štartovať z posledného miesta. V boji o titul si tak Lorenzo "nachystal" tie najlepšie štartovacie podmienky.

05.11.2015 - Beal Čitatelia: 6283 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - Čo nepovedal pápež a my sme vyčítali.

Blíži sa posledný pretek a uplynulý týždeň bol bohatý na udalosti. Poďme si ich stručne zhrnúť.

25.10.2015 - Beal Čitatelia: 9162 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Malajzie - Marquez skutočne zapredaný?

Športová dráma z Malajzie zrejme potvrdila konšpiračné teórie Valentina Rossiho. Ale bolo jeho vyfaulovanie Marqueza fér?
Aktualizované: Valentino Rossi dostal tri trestné body a v poslednom preteku bude štartovať z posledného miesta.

24.10.2015 - Beal Čitatelia: 4152 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Malajzie - dianie pred štartom

Veľmi v rýchlosti si zopakujme pred zajtrajším pretekom dianie posledných dní. Pretože rozhodne máme čo rekapitulovať.

18.10.2015 - Beal Čitatelia: 6492 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Austrálie - fantastický Iannone tretí, Lorenzo sťahuje Rossiho náskok

Šampionát končí, súboj v Yamahe stále aktuálny, Lorenzo sa doťahuje na Rossiho.

11.10.2015 - Beal Čitatelia: 4515 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Japonska - skvelý deň pre Pedrosu

V Japonsku vyhral Dani Pedrosa a bolo to jeho päťdesiate víťazstvo, ale to je vedľajšie, Yamahy zobrali ostatné dve miesta na bedni.

28.09.2015 - Beal Čitatelia: 4140 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Aragonu - Marquez opäť k zemi.

O titule majstra sveta stále nie je rozhodnuté a tento víkend čakali jazdcov preteky v španielskom Aragóne.

14.09.2015 - Beal Čitatelia: 3650 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC San Marína - taktický hlavolam

Boj o majstra sveta stále otvorený, vyhral Marc Marquez aj Valentino Rossi hoci cieľom prešiel piaty. To bola VC San Marína v Misane.

31.08.2015 - Beal Čitatelia: 5598 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Veľkej Británie - Rossi opäť vo vedení

Ďalší z napínavých pretekov. Valentino Rossi sa vracia na prvú priečku v špamionáte, Marc Marquez ďalší pád.

18.08.2015 - Beal Čitatelia: 3862 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Českej republiky – Lorenzo ide do vedenia šampionátu

Pretek v Českej republike nepatril k tým dramatickým hoci v celkovom poradí sa udiali zmeny.

10.08.2015 - Beal Čitatelia: 3045 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC USA

Po letnej prestávke sa kolotoč MotoGP presunul do Ameriky na trať Red Bull Indianapolis. Kvalifikácii vládli Hondy, pole position získal Marc Marquez, druhú pozíciu Dani Pedrosa a tretí v prvej rade bol Jorge Lorenzo na Yamahe, Valentino Rosii vyjazdil len ôsmu pozíciu.

27.06.2015 - Beal Čitatelia: 4805 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Holandska - Rossi víťazí!

Valentino Rossi dva krát skrátil trať, vyhral a fanúšikovia tohto športu šaleli.

15.06.2015 - Beal Čitatelia: 3260 [Šport - MotoGP]

-

MotoGP 2015 - VC Katalánska

Pretek na rozpálenej trati neďaleko Barcelony vyzeral po kvalifikácii sľubne hlavne pre divákov. Lorenzo sa priblížil Rossimu na jeden bod, Marquez nezobral ani ten.